ORGANISATIE


Bestuur
Voorzitter
Roland Backx voorzitter@mzc11.nl  06-10 92 72 14
Secretaris
Annita van den Ouden secretaris@mzc11.nl 06-23 93 48 61
Penningmeester
Rory Verstraeten penningmeester@mzc11.nl 06-51 68 32 22
Technische zaken
Camiel van Tiggelhoven technischezaken@mzc11.nl 06-14 61 04 26
Commerciële zaken
Janine Heijboer-Hubregtse commercielezaken@mzc11.nl
Jeugdzaken
Werner Kafoe jeugdzaken@mzc11.nl 06-23 76 16 65
Facilitaire zaken
Rob Droppert facilitairezaken@mzc11.nl 06-20 35 12 70

 Jeugdcoördinatoren

JO7/JO9-pupillen
Jack Hoogenboom jackhoogenboom@zeelandnet.nl 06- 51 22 44 81
JO11-pupillen
Ronald Hoek rahoek@kpnmail.nl  06-52 31 10 35
JO13-pupillen
Toine Tiggelman toine727@gmail.com 06-22 05 92 12
JO15-junioren
Peter Buyl pbuijl@zeelandnet.nl 06-46 77 22 44
JO17-junioren
VACATURE
JO19-junioren
VACATURE
MO13/MO15/MO17
Yuri Vogelzang yurivogelzang@msn.com 06-23 76 16 65

Ledenadministratie

Jolanda Noordijk ledenadministratie@mzc11.nl


Medische staf/verzorging

Sportverzorger/Fysiotherapeut
Dennis Koole dennis.koole@ziggo.nl 06-42 16 68 52
Sportverzorger
Lisanne Westenberg lisanne171993@hotmail.com

 Wedstrijdcommissie

Algemeen / Senioren
Hans Wijzenbroek
(ad-interim)
hwijzenbroek@hotmail.com 06-81910477
Vrouwen
Hans Schreurs schreurs@zeelandnet.nl 0111-413178
Jeugd Jongens JO15, JO17, JO19
Hans Wijzenbroek
(ad-interim)
hwijzenbroek@hotmail.com 06-81910477
Jeugd Meisjes MO13, MO17  
Miranda Berrevoets mirmar99@zeelandnet.nl 06-41199631
Jeugd JO8, JO9, JO10, JO11, JO13
Hans Wijzenbroek hwijzenbroek@hotmail.com 06-81910477
Scheidsrechterzaken
Lennaert de Looze lennaert.delooze@kpnmail.nl 06-42119553

Technische Commissies

Technische Commissie (TC)

Camiel van Tiggelhoven, Werner Kafoe, Peter Goedegebuure, Marcel Duinhouwer, Yuri Vogelzang

Seniorencommissie:

Camiel van Tiggelhoven, Peter Goedegebuure, Marcel Duinhouwer

Scouting Senioren:

Peter Goedegebuure

Meisjes/Vrouwencommissie:

Yuri Vogelzang, vacature

Pupillencommissie:

Werner Kafoe, Ronald Hoek (Co. JO11), Jack Hoogenboom (Co. JO9), Toine Tiggelman (Co. en Sc. JO13)

Juniorencommissie:

Werner Kafoe, Peter Buyl (Co. JO15), vacature (JO17/JO19)

 

 


Vertrouwenscommissie

Senioren en jeugd
Roland Backx voorzitter@mzc11.nl
Jeugd
Jack Hoogenboom jackhoogenboom@zeelandnet.nl 06- 51 22 44 81
Meisjes en vrouwen
vacature

Consul

Vacature


Financiële commissie

Rory Verstraeten, Kees Verkaart (contributie)


Kascommissie

Rinus van der Neut, Marc van der Linde, Wim Overweel


Horeca Commissie

Toon van Tiggelhoven, Rein in ‘t Hout

Kantine:

Karel de Keyzer, Marcel Muller, Maria Muller, Wim Overweel, Anja de Jonge, Korrie Hilleman, Hanny Kraayenbrink, Henriette de Vlieger, Kees van Splunter, Martin Quist, Saar Torensma, Miranda Ravia, Wendy Tolhoek, Evelien van Beveren, Leontine Visser, Ingrid Baan, Monique Bouterse, Sylvia Duinhouwer, Nathalie Flikweert, Janine Heijboer, Kees in t Veld, Rini Noordijk, Jan van Beveren, Wim Ravia, Ronnie Koster, Mirjam van Tiggelhoven


Sponsorcommissie

Janine Heijboer, Saskia van Velthoven


Activiteitencommissie

Janine Heijboer, Wilma Kodde, Jacinta Bos, Leo ’t Mannetje, Mirjam van Tiggelhoven


Vrijwilligerscommissie

Vacature


Facilitaire zaken

Rob Droppert

Website & Social media beheerder

redactie@mzc11.nl