MZC’11 2 laat de koploper kansloos

Gisteren (7 februari) ging MZC’11 2, de nummer vier van de competitie, op bezoek ging bij de koploper van de competitie Heerjansdam 2. In Zierikzee werd het eerder dit seizoen 0-3 voor Heerjansdam.

In de 3e minuut een kans voor Heerjansdam, maar de kans resulteerde niet in een doelpunt voor de thuisploeg. Na 22 minuten een corner voor MZC’11, die goed werd genomen door Dylon Oosterboer en bijna via een verdediger in eigen goal ging. Maar bijna telt niet.

Een goede redding van keeper Thijs Rombouts in de 24e minuut zorgde ervoor dat de 0-0 op het scorebord bleef staan. Ook in de 31e minuut hield de Zierikzeese keeper zijn doel schoon.

Na nog wat kansen/mogelijkheden voor beide elftallen gingen de spelers naar de kleedkamers met een ruststand van 0-0.

In de 57e minuut een rode kaart voor Heerjansdam en een penalty voor MZC’11. De keeper redde de eerste inzet nog maar de rebound van Dylon Oosterboer zorgde toch voor de 0-1 voorsprong voor MZC’11. Na 60 minuten spelen schoot Jaimy Matthews,  na een assist van Niels Noordijk , de 0-2 binnen.

Vlak na de 0-2 viel Brett de Vos geblesseerd uit. Vanaf deze plaats een spoedig herstel toegewenst.

In de 65e minuut scoorde Jaimy Matthews zijn tweede van de middag en de 0-3 van MZC’11. Dit keer kwam de assist op naam van Max Reumer. Iets meer dan 10 minuten later leek Heerjansdam te scoren via een vrije trap, maar weer lag keeper Thijs Rombouts in de weg. Ook de vrije trap die Heerjansdam nog kreeg in de 90e minuut leverde geen doelpunt op.

De eindstand was 0-3. Het hele team speelde goed en en leverde een klasse teamprestatie met winst op de koploper en zicht op de top van de ranglijst.

De competitie word 28 februari hervat met een thuiswedstrijd tegen Walcheren. Graag zien we u dan langs de lijn om het tweede aan te moedigen.

Verslag: Jesse Wernsing

.