MZC’11 1 krijgt niet wat het verdient.

Gisteren (10 minuten later dan gepland vanwege een zware blessure in de wedstrijd voorafgaand aan de wedstrijd van de eerste selectie) werd er afgetrapt op het kunstgras in Oostkapelle voor de wedstrijd SVOD’22 – MZC’11.

MZC’11 speelde gecontroleerd, vol strijd, in een hoog tempo en met goede positiewisselingen . De eerste kans van Zierikzeese kant kon in de 17e minuut genoteerd worden. Na goed opkomen van Jesse van Vlies ging het schot van Luuk van Vossen net naast.

Vijf minuten later de verdiende voorsprong voor MZC’11. Een goede voorzet van Sven Heijboer belandde bij Kyle Doesburg. De kopsterke spits van MZC’11 zette de 0-1 op het scorebord. Vlak na de 0-1 een kans voor SVOD’22, maar de inzet ging over.

Niet veel later een corner voor MZC’11 waarbij Kyle van Tiggelhoven in het strapschopgebied van SVOD’22 naar het kunstgras werd getrokken. Een penalty voor MZC’11? Maar de scheidsrechter zag er niets onreglementairs in en dus ging het spel door.

Na een half uur spelen ging de scheidsrechter op het kunstgras zitten en volgende een 10 minuten durende blessurebehandeling voor de leidsman.

Die pauze deed MZC’11 geen goed en SVOD’22 profiteerde daarvan. In de 41e minuut werd het 1-1. Een vervelend moment zo vlak voor de rust.

De eerste kans in de tweede helft kwam op naam van MZC’11. Een goed geplaatst schot van Luuk van Vossen werd door de keeper van SVOD’22 met enige moeite tot corner verwerkt.

Na 62 minuten spelen werd Sander van Vossen, die na zijn zware blessure weer in de basis begon, naar de kant gehaald en werd vervangen door Sem van Gent.

Balverlies op het middenveld leidde de 2-1 in. SVOD’22 zette goed druk en daar had MZC’11 het moeilijk mee. Na de 2-1 een tactische wijziging van MZC’11 trainer Istvan Bakx. MZC’11 ging met drie verdedigers spelen en Kyle van Tiggelhoven werd naar de kant gehaald en werd vervangen door Jesse van der Linden. Jeremy Hubregtse schoof door naar het middenveld. Ook Jesse van Vlies werd naar de kant gehaald en Dominique Duine kwam in zijn plaats op het middenveld te spelen.

Met nog 6 minuten officiële speeltijd op de klok verliet Sven Heijboer licht geblesseerd het veld en kwam Freek Hoogenboom binnen de lijnen.

Vlak voor tijd nog een hachelijk moment achterin bij MZC’11. Luuk van Vossen verspeelde de bal, maar de mogelijkheid voor SVOD’22 belandde via de paal naast.

Na 4 minuten extra tijd floot de scheidsrechter voor het einde van de wedstrijd. Een goed spelend MZC’11 (zeker het eerste uur) had een gelijkspel zeker verdiend.

Volgende week is zaterdag de laatste competitiewedstrijd van de eerste selectie voor de winterstop. Dan komt Arnemuiden op bezoek in Zierikzee.

Scoreverloop:

  • .22 – 0-1 Kyle Doesburg
  • .41 – 1-1
  • .77 – 2-1

Opstelling MZC’11:

Mike Bakker, Rick Ganzeman, Kyle van Tiggelhoven (.79 Jesse van der Linden), Roemer Bij de Vaate, Jeremy Hubregtse, Jesse van Vlies (.79 Dominique Duine), Sven Heijboer (.84 Freek Hoogenboom), Luuk van Vossen, Sander van Vossen (.62 Sem van Gent), Kyle Doesburg en Godwin Agbonu.