MZC’11 wint eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen

Vanmiddag de start van de competitie. Luctor Heinkenszand was de tegenstander van de eerste selectie van MZC’11.

Een minuut na de aftrap al meteen een grote kans voor MZC’11. Een goede pass van Luuk van Vossen op Christon Aimbabe, die de bal net te ver voor zich uitspeelde waardoor de keeper van Luctor Heinkenszand eerder bij de bal was.

Na 21 minuten spelen een overtreding op Kyle Doesburg in het strafschopgebied van Luctor Heinkenszand. De scheidsrechter wees naar de penaltystip en Luuk van Vossen benutte de toegewezen penalty.

MZC’11 controleerde de wedstrijd en er waren veel positiewisselingen. In de 26e minuut een kans voor Jeremy Hubregtse na een goede bal van Sem van Gent. Jeremy ging alleen op de keeper af, maar de keeper van Luctor Heinkenszand kon redding brengen.

Een halve omhaal van Ingmar Quist in de 40e minuut ging over, waardoor de spelers naar de kleedkamer gingen met een 0-1 stand.

Meteen na rust een schot van Luctor Heinkenszand, na een fout in de verdediging van MZC’11, dat buiten bereik van keeper Thijs Rombouts in de bovenhoek verdween. En dus stond er vlak na rust 1-1 op het scorebord.

Na 64 minuten de eerste wissels aan MZC’11 kant. Sven Heijboer en Dominique Duine kwamen in het veld voor Rick Ganzeman en Ingmar Quist.

Luctor Heinkenszand zette MZC’11 onder druk, maar na een goede aanval over rechts kwam MZC’11 op 1-2. Een prima voorzet van Jeremy Hubregtse gaf Kyle Doesburg de mogelijkheid om te scoren en dat deed Kyle ook.

In de 72e minuut werd Christin Aimbabe naar de kant gehaald. Godwin Agbonu kwam voor hem in het veld. Een vrije trap van Luctor Heinkenszand in de 80e minuut zorgde bijna voor de gelijkmaker, maar de kopbal ging over.

Twee minuten later een counter van MZC’11. Luuk van Vossen werd diep gestuurd en zag Godwin Agbonu ook meelopen. Luuk legde de bal breed op Godwin, die de bal voor zijn linkervoet legde en de bal via de binnenkant van de paal achter de keeper van Luctor Heinkenszand schoot en MZC’11 op een 1-3 voorsprong zette.

Na een goede redding van Thijs Rombouts in de 85e minuut scoorde Luctor Heinkenszand in de 86e minuut toch de 2-3. Wat volgde waren een aantal spannende minuten waarbij Luctor Heinkenszand alles op alles zette om de gelijkmaker te scoren, maar elke keer verhinderde MZC’11 keeper Thijs Rombouts dit.

Na een paar minuten extra tijd floot de scheidsrechter af en gingen de drie punten naar het elftal uit Zierikzee.

Scoreverloop:

  • .21 – 0-1 Luuk van Vossen
  • .46 – 1-1
  • .70 – 1-2 Kyle Doesburg
  • .82 – 1-3 Godwin Agbonu
  • .86 – 2-3

Gele kaart: Kyle Doesburg, Jesse van der Linden en Jeremy Hubregtse

Opstelling MZC’11:

Thijs Rombouts, Freek Hoogenboom, Jesse van der Linden, Roemer Bij de Vaate, Rick Ganzeman (.64 Sven Heijboer), Jeremy Hubregtse, Luuk van Vossen, Sem van Gent, Ingmar Quist (.64 Dominique Duine), Kyle Doesburg en Christon Aimbabe (.72 Godwin Agbonu)