Teleurstellende middag voor MZC’11 1
Gisterenmiddag kwam Terneuzense Boys op bezoek. De 23e competitiewedstrijd van dit seizoen.
MZC’11 begon goed aan de wedstrijd, maar toch was de eerste kans voor Terneuzense Boys. In de 8e minuut ging een schot van afstand naast. Een grote kans van MZC’11 in de 10e minuut. Na een prima loopactie van Luuk van Vossen aan de linkerkant van het veld en een dito voorzet ging de inzet van Martijn Dalebout van dichtbij over. Het was het Rody Vermue die de 1-0 scoorde in de 21e minuut. Een mooie pass van Jeremy Hubregtse van achteruit kwam bij Rody terecht. De Zierikzeese spits ging aan de linkerkant langs alles en iedereen heen en passeerde ook de Terneuzense keeper.
Na een half uur spelen leek Terneuzense Boys op gelijke hoogte te komen, maar de inzet van dichtbij ging naast. In de 34e minuut kreeg MZC’11 een corner welke door Luuk van Vossen werd genomen. De corner leek geen kans op te leveren, maar Roemer Bij de Vaate legde met z’n hoofd de bal terug op Rody Vermue. Tussen de verdedigers nam Rody de bal knap aan en met een soort omhaal passeerde Rody de keeper van Terneuzense Boys voor de tweede keer en zette MZC’11 op een 2-0 voorsprong.
Twee minuten later scoorde Terneuzense Boys de 2-1. Een mooie combinatie door het centrum van MZC’11 leverde de aansluitingstreffer op. De 2-1 was tevens de ruststand.
MZC’11 was niet helemaal bij de les bij de hervatting van de wedstrijd, want er was nog geen minuut gespeeld of het stond 2-2.
Na 58 minuten spelen de eerste wissels aan MZC’11 kant. Luuk van Vossen en Kyle van Tiggelhoven gingen naar de kant en werden vervangen door Dominique Duine en Sem van Gent.
Na 73 minuten spelen een kans voor Sem van Gent, maar zijn schot ging net over. In de 78e minuut verliet Jesse van der Linden het veld en kwam Ingmar Quist in de spits te spelen en ging Rody Vermue naar de verdediging.
Het lukte MZC’11 niet om grote kansen te creëren en dus leek de wedstrijd te eindigen in een 2-2 gelijkspel. Met nog een minuut officiële speeltijd op de klok kwam Ray Kroon nog in het veld voor Ramon Janson.
In de extra tijd was het Terneuzense Boys die de 2-3 scoorde en met de drie punten van het veld af ging.
Scoreverloop:
- .21 – 1-0 Rody Vermue
- .32 – 2-0 Rody Vermue
- .34 – 2-1
- .46 – 2-2
- .92 – 2-3
Gele kaarten: Jesse van der Linden, Martijn Dalebout, Rick Ganzeman en Rody Vermue
Opstelling MZC’11:
Mike Bakker, Jeremy Hubregtse, Jesse van der Linden (.78 Ingmar Quist), Roemer Bij de Vaate, Rick Ganzeman, Kyle van Tiggelhoven (.58 Dominique Duine), Jesse van Vlies, Luuk van Vossen (.58 Sem van Gent), Ramon Janson (.89 Ray Kroon), Rody Vermue en Martijn Dalebout
Man of the Match: Rody Vermue
Aantal toeschouwers: 300