Jeugdorganisatie MZC’11 versterkt met een Hoofd Jeugdopleidingen

Deze week is het bestuur met Sven Heijboer overeengekomen dat Sven de jeugdorganisatie zal gaan versterken en per direct zal starten in de functie van Hoofd Jeugdopleidingen van MZC’11. Als ‘kind van de club” en KNVB-gediplomeerd aanvoerder van ons eerste elftal, wordt Sven gezien als dé geschikte kandidaat om de functie vanaf de basis binnen onze vereniging te gaan opbouwen.

Het bestuur en Sven hebben afgesproken dat het restant van seizoen 2022-2023 in het teken zal staan van zorgvuldige verkenning en de eerste stappen van het vormen van een plan, waarbij ondersteuning zal worden geboden door zowel de Technische commissie als de Jeugdcommissie. Aan het einde van dit seizoen zal er een evaluatie plaatsvinden. Tevens is de wederzijdse intentie uitgesproken om dit gezamenlijke avontuur voor langere termijn aan te gaan en ook na dit seizoen samen het ontwikkelingstraject verder voort te zetten. Het doel daarbij is om op termijn te komen tot een volwaardige invulling van de rol van Hoofd Jeugdopleidingen binnen onze club.

Een mooie stap voorwaarts, zowel voor Sven Heijboer, als voor de Jeugdorganisatie van MZC’11 !!