Club van het jaar verkiezing (7)

Stemmen voor de verkiezing “club van het jaar” kan nog tot 24 mei!
Beschik je over meerdere email-adressen? Gebruik deze dan!
www.clubvanhetjaar.nl

Bij de derde tussenstand zijn we eerste in de gemeente Schouwen-Duiveland geëindigd, én derde in Zeeland!!
We doen het dus goed bij de verkiezing, maar gezien het aantal uitgebrachte stemmen (128) tegenover de grote van onze achterban moeten we toch meer stemmen kunnen behalen? We doen dus opnieuw een beroep op een ieder die onze vereniging een warm hart toedraagt (sporters, supporters, ouders, sponsors, vrijwilligers en wie al niet meer) en vragen jullie om via clubvanhetjaar.nl jullie stem uit te brengen.

Momenteel is er nog niets beslist, voor de verkiezing kan namelijk nog tot 24 mei worden gestemd. Uiteraard willen wij als club graag kans maken om winnaar te worden van onze gemeente, en misschien zelfs wel winnaar worden van de provincie. Of wat te denken van winnaar worden van heel Nederland…
Stem dus! Op https://www.clubvanhetjaar.nl/