Koop geen kat in de zak!

Beste MZC-leden,

We hebben helaas geconstateerd dat er advertenties circuleren op social media waarin trainingskledij te koop wordt aangeboden vergelijkbaar met de trainingslijn van onze vereniging. Dit gebeurt niet uit onze naam en/of uit naam van onze kledingleverancier Unito Sports, en is ook in strijd met het beleid van JAKO Sport (om wiens kleding het gaat). Wij vinden het als vereniging een kwalijke zaak dat dit gebeurt en vinden het zeer onwenselijk dat ons logo zonder toestemming in de betreffende advertenties is gebruikt.

Als vereniging distantiëren wij ons van dit bedrijf en attenderen onze leden er graag op dat wij uitsluitend Unito Sports uit Middelharnis als kledingleverancier hebben; de leverancier die het samen met JAKO mogelijk heeft gemaakt dat we sinds dit seizoen zo’n mooi, uniek, nieuw wedstrijdtenue dragen en waarvan de kleding enkel en alleen via de webshop op onze website te bestellen is. Dus koop svp uitsluitend via de webshop. Alleen zo kunnen wij u garanderen dat u geen kat in de zak koopt!