Nieuwe jeugdcoördinatoren

Per heden zijn twee nieuwe jeugdcoördinatoren actief binnen MZC’11.

Binnen leeftijdsgroep JO11 (waaronder ook de JO10 valt) is dit Wouter van Marle, welke de taken van ons bestuurslid jeugdzaken, Ronald Hoek, zal overnemen. Wouter is bereikbaar door een mailtje te sturen naar jo11@mzc11.nl of middels telefoonnummer 06-30376791.

Bij leeftijdscategorie JO15 is Hans Smid de opvolger van Peter Buyl, die we langs deze weg hartelijk danken voor zijn inzet en inspanning in de periode als jeugdcoördinator bij MZC’11. Hans is bereikbaar via emailadres jo15@mzc11.nl of telefonisch op 06-22802928.

We wensen Wouter en Hans veel succes en vooral veel plezier in het uitoefenen van deze functie bij onze jeugd!

Gegevens van de (overige) coördinatoren zijn altijd terug te vinden op de website (Club, Organisatie). En denkt u nu “jeugdcoördinator, dat lijkt mij ook wel wat”, we zijn nog op zoek naar jeugdcoördinatoren voor JO9 en JO13.