Nieuwe leden weten MZC te vinden

Aan het eind van vorig seizoen hebben we al flink wat nieuwe leden bij MZC mogen verwelkomen. En ook in augustus, nog voor de aanvang van het nieuwe seizoen, ontvingen we aanmeldingen van nieuwe (jeugd)spelers. Toen vervolgens de zomervakantie erop zat en de scholen begonnen, en daarmee op ons sportpark de regelmaat ook weer terugkeerde, met de vele trainingen die er wekelijks plaatsvinden, kregen we opnieuw te maken met jeugdige spelertjes die bij onze vereniging een balletje willen komen trappen. Onze jeugdcoördinatoren hadden er hun handen vol aan en puzzelden wat af om iedereen bij een team onder te brengen. Want de indelingen waren medio juni reeds grotendeels gemaakt, en bij het aantal team-inschrijvingen dat MZC in diezelfde periode bij de KNVB had gedaan was niet voorzien dat er zo’n grote toestroom van jeugd in onze vereniging zou zijn. Inmiddels zijn bepaalde leeftijdsgroepen (over)vol en moeten we concessies doen. Gelukkig lukt het daarmee toch om zoveel mogelijk kinderen het voetbalspel te laten bespelen.

Onderstaande spelers mochten we vanaf augustus welkom heten bij onze vereniging. We wensen allen een sportieve tijd bij MZC’11 toe.

Tiago BevelanderRyan Driessen
Milan van der Maas Lucas Joppe
Bo de BruinTim van der Spek
Sera KriensSamuël Cats
Amber van der MaasWillemieke Boonman
Collin BosAnnah Tossou
Owen SchoulsSarah Williams
Leijn de PagterGerry Kiesewetter
Roeland LangenbergFloris Langenberg
Laurens LangenbergJannick Bezemer
Mitch Lievense Stefan Varossieau
Mack BroeninkLucas de Jonge
Sam DroogSem de Vos
Jart Troost