Ode aan de vrijwilliger

Weer heerlijk voetballen dit weekend? Dit is onmogelijk zonder al die vrijwilligers die de handen uit de mouwen steken voor onze club. Vrijwilligerswerk is leuk en zinvol, en talloze mensen doen het met veel inzet en plezier. Daarvoor verdienen zij erkenning en waardering. Vandaag is het Nationale Vrijwilligersdag, een mooie aangelegenheid om onze vrijwilligers te bedanken voor hun bijdrage!

Vrijwilligers bedankt

Van de vrijwilligers die zich ieder seizoen weer inzetten als bestuurslid, coördinator, lid van de wedstrijdcommissie of scout. Van de dames en heren achter de bar tot de terreinknechten op het veld. Van de schoonmakers in de kleedruimten tot de webmaster achter de computer. Van de jeugdtrainers in de regen tot de lijnentrekkers op het gras. Samen maken jullie het wekelijks weer mogelijk om van voetbal te kunnen genieten. De volgende ode is voor jullie allen. Nogmaals bedankt…

PS Het belang van vrijwilligers voor onze club is groot, want…de club dat ben je samen!
Zou je ook graag een bijdrage willen leveren? Of heb je een idee dat je met ons wil delen? Meld je dan nu nog aan voor de samenkomst op maandag 10 december via secretaris@mzc11.nl
(meer info over samenkomst klik hier)