Vandaag: Omroep Zeeland op bezoek bij MZC

Vanavond, dinsdag 26 januari, zal Omroep Zeeland voor opnames van de rubriek ‘Onze club’ een bezoek brengen aan ons sportpark! Weten wat het in houd? Lees verder!

Vanaf 18:15 zullen de opnames starten, en uiteraard kan en mag iedereen onze spelers die hier aan mee werken komen aanmoedigen!

Om 18:15 zullen die 3 jeugdspelers tussen de 8 en 12 jaar een circuit afwerken.    Jan-Jaap Corré, presentator van dit programma, zal hierbij scheidsrechter zijn en zal het hele circuit de tijd scherp in de gaten houden.

Om 18:30 is het Kliko schieten met 1e elftal speler Corne Schilperoort. Op het hoofdveld zullen 4 kliko’s geplaatst worden, en de ballen moet daar uiteraard vanaf een bepaalde afstand worden ingeschoten. Het schijnt zo te zijn dat dit een specialiteit is van Corne, dus sensatie gegarandeerd!

onzeclubOm 18:45 uur zal Jurgen Schoenmakers plaats nemen onder de lat om 5 penalty’s te stoppen. Altans, dit gaat hij natuurlijk proberen!

De opnames en opdrachten zullen allemaal gehouden worden ons eigen hoofdveld op Den Hogen Blok!

 

 

Tot vanavond, en uiteraard: Spelers succes!