Geen toegang zonder toezicht

We zijn heel trots op ons nieuwe kwalitatief hoogwaardige kunstgrasveld, en we willen deze uiteraard zolang mogelijk in deze staat behouden. Het kunstgrasveld wordt gehuurd van de gemeente, maar wij zijn hier als vereniging verantwoordelijk voor. Dit betekend dat wij toezicht moeten houden op het gebruik van het kunstgrasveld ter voorkoming van beschadiging hiervan door oneigenlijk gebruik, bijvoorbeeld door fietsen, sigarettenpeuken, drink- en etenswaren, vuurwerk, slepen met doelen etc., en indien dit niet mogelijk is het sportcomplex moeten afsluiten. Het gemeentelijk complex is, indien het gesloten is officieel verboden terrein, en hier wordt door de gemeente (lees de politie) ook op gecontroleerd.

Om deze redenen mag het sportcomplex daarom slechts, indien geopend en onder toezicht van volwassenen, betreden worden. Onze jeugd voetbalt regelmatig in de vrije uurtjes op het kunstgrasveld, en wij zouden als vereniging graag zien dat dit kan blijven plaatsvinden, echter zal dit dus uitsluitend onder toezicht van een volwassenen mogen plaatsvinden. Mochten er dus ouders, of andere volwassenen, zijn die eventueel op bepaalde dagen of in de vakanties een aantal uren toezicht willen houden, zodat onze jeugd op het complex kan voetballen, zou dat zeer welkom zijn. Hiervoor kunt u contact opnemen met Rob Droppert, facilitairezaken@mzc11.nl, waarmee u verder afspraken hierover kunt maken en die u de toegang tot het complex kan verschaffen.
 
 
UPDATE 13 juni 2016

Woensdag -en vrijdagmiddag van 15.00 uur tot 17:00 uur is er een toezichthouder.

Hou je a.u.b. aan de regels:

  • Dus geen etenswaren en limonade!
  • Alleen toegankelijk met voetbalschoenen!
  • Hier zal op worden gelet en indien nodig op worden aangesproken.