LAAT ONZE LEEUW NIET IN Z’N HEMPIE STAAN

“LAAT ONZE LEEUW NIET IN Z’N HEMPIE STAAN”

 

De actie “LAAT ONZE LEEUW NIET IN Z’N HEMPIE STAAN” mag als redelijk succesvol worden benoemd. Er hebben zich inmiddels leden en ouders van jeugdleden aangemeld om een vrijwilligerstaak op zich te nemen, waar wij uiteraard zeer verheugd over zijn.

 

Wij heten deze nieuwe vrijwilligers dan ook van harte welkom bij onze club. Met deze vrijwilligers en de vrijwilligers die al langer werkzaam zijn bij onze club gaan wij verder bouwen naar een nieuwe toekomst. Een toekomst die er nog mooier, gezelliger en sportiever uit moet komen te zien dan het nu al is maar vooral ook een toekomst waar wij met z’n allen trots op kunnen zijn.

 

Onderstaande vrijwilligers heten wij van harte welkom:

Mirjam van Tiggelhoven

Simone Berger

Eveline van Beveren

Hans de Glopper

Peter van der Hulle

Nadja van der Sijde

Erik ’t Mannetje

Leo ’t Mannetje

Marije Vaarzon Morel

Jolanda Noordijk

Rini Noordijk

Miranda Ravia

Sylvia Duinhouwer

Wendy Tolhoek

 

Aanmelden kan uiteraard nog steeds, eerst een oriënterend gesprek is uiteraard ook mogelijk.

Wil je ons ook komen helpen?

Meldt je dan aan bij de vrijwilligerscommissie: vrijwilligers@mzc11.nl

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA